Home Staging

Zmiany, zmiany, zmiany…

Kamila Czyżak

Kamila Czyżak

Witajcie po dłuższej przerwie. Mam nadzieję, że mi wybaczycie tak długą nieobecność, ale naprawdę tego nie planowałam. Macierzyństwo zdecydowanie zweryfikowało moje założenia i plany. 

Zacznę jednak od tego, czym od kilku dni żyje cały świat…Nie da się przejść obojętnie obok tragedii, która dotknęła naszych wschodnich sąsiadów.  Skala cierpienia i strat jest niewyobrażalna. Z racji tego, że od roku jestem mamą małego bąbla to sytuacja na Ukrainie jeszcze bardziej mnie dotyka.. Jednocześnie jestem bardzo dumna z tak dzielnie walczącej Ukrainy i Polaków, którzy tak bardzo zaangażowali się w pomoc. 

Odskocznią dla mojej głowy jest to nad czym pracuję od kilku miesięcy.  Muszę przyznać, że pomagało mi to zarówno podczas ciężkiego okresu związanego z pandemią, jak i w obecnej sytuacji. Doskonale wiecie, że od wielu lat pracuję w nieruchomościach, ale moją prawdziwą pasją jest aranżowanie wnętrz. Tak się dobrze składa, że jest dziedzina, która łączy obie kwestie a jest to Home Staging. Osoby, które nie wiedzą czym jest Home Staging odsyłam do artykułu Czym jest Home Staging? Już dzisiaj mogę oficjalnie ogłosić i pochwalić się, iż ukończyłam dwa bardzo znaczące kursy z zakresu Home Stagingu. 

Przerobiłam łącznie kilkadziesiąt lekcji, wzięłam udział w kilkunastu webinarach i mastsermindatch. Wiedza, którą zdobyłam umożliwia mi wydobycie z nieruchomości potencjału tak, aby sprzedać ją lub wynająć jak najdrożej i jak najszybciej.  Niezwykle cennym doświadczeniem jest to, że Home Staging mogłam zastosować w swoich mieszkaniach na wynajem na pokoje, dzięki czemu osobiście doświadczyłam jak wielką ma siłę i wartość. W kolejnych postach stopniowo będę chciała przybliżyć  Wam specyfikę mojej pracy, przedstawić ofertę współpracy a także pochwalić się swoimi realizacjami. Do usłyszenia! 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej.