Home Staging

Mieszkanka – po co, dla kogo i dlaczego warto tu zaglądać… :)

Kamila Czyżak

Kamila Czyżak

Moi Kochani ! Bardzo serdecznie witam Was na moim blogu, w mojej małej przestrzeni  w której będę publikować dla Was miejmy nadzieję interesujące i przydatne treści z tematyki bardzo bliskiej mojemu sercu.

„Specjalista ds. sprzedaży mieszkań” takie stanowisko widnieje na mojej firmowej wizytówce. Setki przebytych spotkań i przeprowadzonych rozmów.  Pytania, które nierzadko spędzają Wam sen z powiek, a dla mnie są „chlebem powszednim”. Znajomi niejednokrotnie przychodzą do mnie z prośbą o poradę –  „Chcielibyśmy kupić mieszkanie ale nie wiemy od czego zacząć…”  i tak od dobrych kilku lat.

To wszystko skłoniło mnie do stworzenia przestrzeni w której będę mogła dzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem. Na blogu będę publikowała artykuły w których:

  • będę wyjaśniać pojęcia, z którymi spotkacie się przy zakupie nieruchomości
  • doradzę jak podejść do zakupu mieszkania
  • powiem na co zwrócić uwagę przed transakcją
  • podpowiem o co zapytać dewelopera, a także porozmawiam ze specjalistami, którzy pojawią się na naszej drodze w procesie zakupu.

Co dwa tygodnie w czwartek na blogu będzie pojawiał się nowy post. Lista tematów w mojej głowie jest na prawdę bardzo długa. Chętnie posłucham w tym wypadku również Was!  Jeśli macie pytania, sugestie lub chcielibyście się czegoś dowiedzieć zapraszam do kontaktu! Będę  również  bardzo wdzięczna za wszelkie opinie pod moimi postami, czy były one dla was przydatne i wartościowe oraz czy rozwiały wasze wątpliwości. Będzie to dla mnie wielką pomocą przy tworzeniu dla Was kolejnych artykułów. O każdym nowym wpisie będę Was również informować na moich mediach społecznościowych. 

A więc zaczynamy i mam nadzieję, że spotkamy się tutaj nie raz ! Zapraszam Was również do  zapisania się do Newslettera dzięki czemu nic nie umknie waszej uwadze i będziecie na bieżąco z postami na blogu 🙂

Pozdrawiam!

Mieszkanka

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej.